Často kladené otázky​

Volkynevolky

Co je Volkynevolky?

Volkynevolky jsou karty s výzvami ukrytými pod stíracími políčkami. Jsou plné překvapení, protože nikdy nevíte, co přesně pod políčkem najdete. Jako důkaz splnění výzev si na karty můžete nalepit fotky. Každá karta navíc poskytuje dostatek prostoru pro vaše poznámky, vzpomínky nebo kresby. Vytvořte z nich jedinečnou dobrodružní mapu vašich společných chvil.

Máme jediné pravidlo, po setření stíracího políčka volky nevolky už není cesty zpět😊. S Volkynevolky vám chceme ukázat, že často dokážeme víc, než si myslíme, že jsme schopní.

Jaké výzvy můžu čekat?

Výzvy jsou bláznivé, romantické, dobrodružné, kreativní… Některé vás pošlou do minulosti, další vás vezmou na cestu třeba do vesmíru nebo do vašeho oblíbeného seriálu. Vybrat si můžete výzvy vyžadující víc času. V zásobě máme i rychlévýzvy, které pohodlně zvládnete do jedné hodiny. Společné mají to, že si užijete čas se svými blízkými naplno a zažijete něco nového. Splněním výzev získáte nové společné zážitky. Historky. Fotky. Vzpomínky. A pořádně se nasmějete.

Co budu potřebovat k jednotlivým výzvám?

Na většinu výzev si vystačíte s tím, co máte doma. Někdy budete potřebovat nakoupit jídlo nebo potřeby ke kreativním výzvám. Nemusíte se ale bát, jedná se o běžné věci. Výzvy jsme vymýšleli tak, abyste si užili samotnou výzvu a netrávili čas zdlouhavými přípravami.

Pro koho jsou výzvy určené?​

Věříme, že čas, který prožijeme s našimi blízkými je to nejdůležitější, co v životě máme. Volkynevolky vás chtějí inspirovat tak, aby těch nezapomenutelných chvil bylo co nejvíce. Nezáleží na tom, kolik máte let nebo kde bydlíte. Všechny výzvy si přizpůsobíte na míru vaší nálady a možnostem. Je teplo nebo zima? Den nebo večer? Máte chuť vyrazit do přírody? Na každé kartě najdete obrázky polaroidových fotek pomocí, kterých si vyberete tu pravou výzvu pro daný okamžik.

Věříme, že dobrodružství je stav mysli.

Jak probíhá výroba Volkynevolky?

Vše vymýšlíme a vytváříme kompletně v České republice. Je pro nás důležitá udržitelnost. Proto jsme například vymysleli alba s kroužkovou mechanikou, do kterých si vyberete karty podle toho, co máte rádi. Do jednoho alba se vejdou dvě edice, teda cca 44 karet se stíracími políčky.

 

Objednávky

Za jak dlouho po objednávce se mohu na balíček těšit?

Balíček vám po zaplacení odešleme nejpozději do tří dnů. O odeslání vás budeme informovat e-mailem. Doba doručení závisí na zvolené dopravě (standardně do 2 pracovních dnů od předání dopravci). Spěcháte-li s koupí, je možný také osobní odběr v Líbeznicích na ul. Plukovníka Nováka 895 (PO-PÁ 8-18 h) po předchozí telefonické domluvě (nefungujeme jako prodejna).

Nabízíte možnost objednání na dobírku?

Ano, platbu při převzetí můžete využít u všech přepravců.

Doprava a platba

Jak mohu zaplatit?

  • Bezhotovostním převodem (zdarma)
  • Platební kartou (zdarma)
  • Na dobírku při převzetí balíčku (+50 Kč)

Jaké si mohu vybrat poštovné?

  • Zásilkovna domů (100 Kč)
  • Zásilkovna (70 Kč)

Zasíláte na Slovensko?

Ano, samozřejmě. Můžete si vybrat z několika možností:

  • Zmluvný balík Slovenskej pošty (150 Kč)
  • Najlacnejšia doprava na adresu (120 Kč)
  • Zásielkovňa (80 Kč)

Dárkový poukaz

Je možné album Volkynevolky darovat?

Ano. Jednoduše si vyberte v eshope produkt Dárkový poukaz. V ceně poukazu je album Volkynevolky jakékoliv barvy spolu se stíracími kartami a poštovné. Dárkový poukaz zasíláme obratem na e-mail. Jeho platnost je 6 měsíců od nákupu.

Co dělat, když dostanu Dárkový poukaz Volkynevolky?

Ozvěte se nám na info@volkynevolky.cz a napište nám barvu alba a edici karet, které si přejete zaslat. Nezapomeňte připsat i kód, který naleznete na dárkovém poukazu. 

Možnosti spolupráce

Chcete se stát naším ambasadorem?

Dejte nám o sobě vědět na info@volkynevolky.cz.

Přejít nahoru